У столиці була представлена команда, що цьогоріч представить Україну на ралі ретроавтомобілів у Монте-Карло.

Організатором презентації став клуб автомобілістів міста Києва, який лише нещодавно відновив свою роботу. Команда, що представлятиме нашу країну у Монте-Карло, складатиметься із чотирьох представників та двох авто українського автопрому – ЗАЗ-966 виробництва 1970 року та ЗАЗ-965, випущений у 1962 році.

Варто зазначити, що організатори ралі Монте-Карло вирішили зробити на цей раз виняток для українців. Адже відповідно до правил, участь дозволяється брати лише автівкам, які вже виступали на цьому заході раніше. Проте, попри такі обмеження, нашим авто вже присвоїли стартові персональні номери.

Керівництво заходу пішло на такі поступки на честь річниці виробництва першого авто «Запорожець» ЗАЗ-965, якому цьогоріч виповнилося 60 років.

Monte-Carlo Classique
Monte-Carlo Classique

Як повідомив очільник Київського клубу автомобілістів, старт першого етапу ралі призначено на 31 січня нового року. Стартуватимуть автомобілі-учасники з міста Велес, що у Македонії.

Маршрут ретро-автівок пролягатиме гірською дорогою близько 380 кілометрів довжиною. А вже 2 лютого планується старт другого етапу. Точкою фінішу стане набережна принца Альберта, що знаходиться у королівстві Монако.