Як ви вже здогадалися купити машину на аукціоні не так вже й просто. Сьогодні розповімо з якими складнощами ви зіткнетеся.

Відновлені машини.

Дані машини мають дуже привабливий вигляд, але це всього лише обкладинка. Ці автівки можуть мати дуже багато проблем в технічному плані. Розглядаючи машину тільки по фото, ви повинні розуміти, що будь-який автомобіль, який ви розглядаєте може бути «котом у мішку». Потрібно обов’язково дивитися машину наживо, або ж делегувати цю функцію людині, якій ви довіряєте.

Дилерська ліцензія.

Вона потрібна для того що б купити авто на аукціоні Copart . Майже 90% машин на аукціоні продаються тільки по дилерській ліцензії. На машини, які продаються без ліцензії накладається комісія аукціону, яка складе 10-15% від вартості автомобіля.

Припустимо ви знайшли ту машину, яку точно хочете купити, після того як ви її купите, вам потрібно буде задіяти ще 3 постачальника послуг. Це транспортування – забрати з аукціону привезти на склад, складування, завантаження і відправлення. Далі розмитнення і логістика. Так само крім усього цього, може щось піти не за планом.

В основному люди з усього світу купують автомобіль через спеціальні компанії. Дані компанії допоможуть вам уникнути всіх складнощів з покупкою автомобіля. Так само вони допоможуть вибрати автомобіль правильно, оскільки вони виїжджають особисто на майданчик аукціону і оглядають автівку, після дають вам звіт чи варто її купувати чи ні.

У наступній статті розповімо, приблизну вартість такої покупки, від придбання авто до відправки його до вас.