Renault відкриє книгу замовлень на Arkana 2021 року по всій Європі в цьому місяці, майже через пів року після початку збірки і продажів компактного позашляховика-купе в Україні.

В основі моделі для європейського ринку лежить модульна платформа CMF-B, яка також використовується нинішніми Renault Clio і Captur.

Renault Arkana буде пропонуватися виключно з гібридними силовими агрегатами в Європі. Гібрид E-TECH оснащений 1,6-літровим чотирициліндровим бензиновим двигуном потужністю на 91 к.с., який працює разом з двома електродвигунами, електричним двигуном потужністю 48 к.с. (36 кВт) і високовольтним стартер-генератором потужністю 20 к.с. (15 кВт). Цей інноваційний силовий агрегат розвиває загальну потужність 140 к.с. і, за словами Renault, дозволяє позашляховику працювати на повністю електричній потужності до 80% часу при русі по місту.

Також будуть запропоновані дві мікрогібридних трансмісії. Обидві використовують 1,3-літровий чотирициліндровий бензиновий двигун з турбонаддувом, з’єднаний з трансмісією EDC з подвійним зчепленням і системою запуску генератора в парі з літій-іонною батареєю 12 В, розташованою під пасажирським сидінням.

Renault Arkana
Renault Arkana 2021 модельного року

Варіант цього двигуна початкового рівня буде виробляти 138 к.с., а флагманська модель – 158 к.с., хоча остання не буде запущена аж до жовтня.

Як і Samsung XM3, Renault Arkana, який продається в Європі, буде випускатися на заводі компанії в Пусані у Південній Кореї.