Фірма Beno вирішила зайнятися випуском незвичайних електровелосипедів, що мають безспицеві колеса, сканери відбитків пальців, а також датчики руху.

Вартість даних двоколісних транспортних засобів складе 3 400 доларів.

Велосипед оснащується електромотором на 750 Вт, а також акумуляторною батареєю на 10,5 А / г. Дана модель може розганятися до 40 км / год. Такі показники велосипед отримає для ринку Сполучених Штатів.

Якщо розглядати Європу, то там Beno Reevo з’являться з потужністю до 250 Вт. Інші параметри будуть аналогічні американській версії. Запас ходу велосипедів становить 60 кілометрів.

Beno Reevo
Beno Reevo

Модель для США оснащується системою допомоги “педалювання” Класу 2. Для європейського ринку модифікації отримають Клас 1. У другому випадку можна не крутити педалі завдяки органам управління тягою, розташованим на кермі.

Велосипед може витримати масу пасажира до 120 кілограм. Раму виконали з алюмінію. У Beno Reevo використовуються 27,5-дюймові колеса. АКБ повністю заряджається за три години.

Beno Reevo

Завдяки модулю GPS здійснюється робота системи безпеки. Модель комплектується датчиками відбитку пальців, портом USB, датчиком освітленості, незвичайними фарами яскравістю на 800 кд / м2, датчиком руху, знімним акумулятором, кріпленням для смартфона.

Поставки велосипедів мають початися в березні цього року.