Авто було помічено на евакуаторі розбитим вщент.

Класична модель 1997 року випуску Dodge Viper GTS була понівечена у результаті ДТП на одній із вулиць міста Києва. Автівка була єдиним в Україні Вайпером купе із першого покоління цієї моделі.

Місцевий Додж вже неодноразово ставав героєм новин. Та й не дивно. Адже для справжнього поціновувача автомобільної сфери важко не помітити та не оцінити авто такого класу.

Раніше машину часто бачили у Донецьку. Та потім суперкар опинився у столиці й навіть брав участь у фестивалі OldCarLand. За останніми даними нещодавно автівку виставили на продаж. Просили за неї чимало – 85 тисяч доларів.

Dodge Viper GTS дтп

Варто зазначити, що ця модель є дуже рідкісною. У світі таких екземплярів було випущено рівно 1198 штук. А згаданий екземпляр ще й тюнінгували, збільшивши потужність двигуна V10 об’ємом 8 літрів з 450 кінських сил до 600. Розгін до швидкості 100 км за годину у неї займав лише 3,3 секунди.

Ба більше, машину обладнано ESP та трекшн-контролем. В управлінні з нею доволі складно, тому водій міг просто не впоратися із Доджем у нелегких зимових дорожніх умовах.