Минулого місяця Lamborghini відродив свій відомий суперкар Countach, але й дотепер попередні версії моделі, які випускались до 90-х років, мають дуже гарний попит на вторинному року.

Й хоча, новий тираж Countach LPI 800-4 обмежений лише 112 екземплярами, можна припустити, що він вже незабаром буде повністю розпроданий попри цінник.

Класичні ж моделі Lamborghini теж не поступають за кількістю нулів у ціні, проте іноді на ринку трапляються й унікальні пропозиції.


Дешевий Lamborghini Countach

Lamborghini Countach 5000 s 1982 року

На британському сайті Historics з’явився Lamborghini Countach LP500 S, також відомий як 5000 S.

Як зазначається, цей суперкар випущений з оновленнями 1982 року, які відрізняються більшим двигуном та кращим салоном. Проте, з останнім на цьому примірнику винили проблеми, адже він вимагає масштабних реставраційних робіт.

Згідно з інформацією, автомобіль був у порядку до 2008 року, допоки його не віддали в кузовний цех для повного оновлення фарби та відновлення салону. Проте, компанія, яка працювала над цим, збанкрутувала та залишила автомобіль у його нинішньому стані.


Продавець підкреслив, що автомобіль укомплектований, включаючи нове лобове скло плюс частини, які були зняті.

Можна сказати, що машині потрібно провести лише монтажні роботи, але з такими автомобілями це легше сказати, ніж зробити.

На сайті пропонується, що цей Countach може коштувати до 180 000 фунтів стерлінгів (250 000 доларів). В разі ж успішної (та правильної) реставрації ціна суперкара може зрости в рази, тим більше що машина проїхали лише 61 840 кілометрів.

Для прикладу, власник знищеної вогнем Ferrari F40 вирішив відновити суперкар, який може коштувати більше 1 мільйона доларів. Іншим прикладом можна назвати унікальну Ferrari Testarossa, яку знайшли залишеною на 17 років у Пуерто-Рико,