На одному з онлайн-аукціонів, який запланований на квітень поточного року, виставлять вельми оригінальний лот – електричне чотиридверне купе Porsche Taycan, прикрашене репродукцією картини з рідкісним кактусом.

Єдиний у своєму виді Porsche Taycan Art Car фахівці внутрішнього підрозділу німецького виробника створили в кінці минулого року. Унікальність електрокара не в іншому моторі або більш багатому оснащенні, а в малюнку, який повністю перетворив його екстер’єр.

Як можна побачити на зображенні в даному матеріалі, передню частину кузова електрокара прикрашає репродукція картини відомого американського художника Річарда Філліпса.

Porsche Taycan Art Car
Porsche Taycan Art Car

Майстер зобразив на картині яскравий тропічний сад з рідкісними кактусом Епіфіллум гостролистий в центрі. Кактус розквітає щороку, але тільки на одну ніч. Зображення цієї квітки і перенесли на вінілову плівку, а потім обклеїли нею кузов Porsche Taycan.

Porsche Taycan Art Car

Крім репродукції картини електрокар прикрашений проекцією автографа Філліпса, а на порогах присутній напис «Queen of the Night» («Королева ночі»).

Авто в квітні планують виставити на аукціон, але стартова ціна лота поки не розголошується.