Tesla планує збільшити свої продажі в наступному місяці за рахунок заохочення автолюбителів, які залишили заявку на покупку пікапа Cybertruck. Їм пропонують орендувати одну з моделей бренду.

Виробник електромобілів хоче продати 500 тисяч авто в цьому році. Для цього йому потрібно поставити ще 181 тисячу машин в останньому кварталі. Це на 40 тисяч одиниць більше, ніж у третьому кварталі.

Таким чином, Tesla звернулася до своєї величезної армії фанатів з більш ніж 650 тисяч власників бронювання Cybertruck, щоб переконати їх орендувати Model 3, Model Y, Model S або Model X в очікуванні свого електричного пікапа.

Електронний лист для власників броні на новий пікап Cybertruck, показує, що поставки дво- і тримоторних моделей почнуться в 2022 році. Одномоторний варіант надійде в руки клієнтів на початку 2023 року.

Tesla Cybertruck
Tesla Cybertruck

Таким чином, в даний час пропонується оренда на термін від 24 до 36 місяців на існуючі моделі бренду. В електронному листі також підтверджується, що Tesla пропонує винагороду за чисте паливо в розмірі 1500 доларів для жителів Каліфорнії, які реєструють свій автомобіль в штаті.

Як зазначає Electrek, якщо Tesla зможе переконати всього 5% власників бронювання Cybertruck взяти в оренду нову модель Tesla, це призведе до 30 тисяч додаткових поставок в четвертому кварталі.