Експерти Fully Charged протестували електричний міський автомобіль Baojun E300, побудований спільним підприємством SAIC-GM-Wuling.

Новинку випускають в Китаї з минулого літа. Фахівцям сподобався зовнішній вигляд електрокара і низька ціна. Так, Baojun E300 в стандартній версії коштує 9700 доларів або 278 000 гривень. За варіант з довгою колісною базою просять 10 500 доларів або 300 300 гривень. Майте на увазі, що мова йде про дійсно маленький автомобіль, оскільки навіть модель LWB вийшла в довжину на 2,9 метра.

Проте, E300 Plus може вмістити чотирьох дорослих людей. При цьому заднім пасажирам буде дуже незручно. Baojun E300 Plus характеризується відмінною оглядовістю, зручним розташуванням водія і ергономічними елементами управління. Оздоблювальні матеріали в салоні виявилися досить простими.

Baojun E300 Plus
Baojun E300 Plus

За словами оглядача з компанії Fully Charged, який оцінив задньопривідну установку, модель має збалансоване шасі і відмінну маневреність. Що стосується дальності пробігу, то діапазон NEDC до 305 км досить точний тільки для їзди по місту, особливо в шумному мегаполісі, в такому як Шанхай, де складно їхати швидше 40 км / год.