Патрульні Києва зупинили та оформили нетверезого перевізника завдяки вчасному повідомленню небайдужого громадянина.

Нещодавно на лінію 102 звернувся пасажир маршрутного транспортного засобу, чоловік був впевнений, що водій автобусу “Атаман” перебуває під дією наркотиків.

Патрульні звернулися за допомогою до колег, які слідкують за безпекою міста через камери відеонагляду, з’ясували приблизне місцеперебування автобусу та зупинили його на Либідській площі. У салоні перебували пасажири.

Під час спілкування з водієм інспектори помітили у нього явні ознаки наркотичного сп’яніння. Чоловік погодився пройти огляд у лікаря-нарколога. За результатами аналізів медик підтвердив, що водій перебуває під впливом наркотичних речовин.

наркотичне сп'яніння

Патрульні склали на керманича протокол за ч. 1 ст. 130 (Керування транспортним засобом у стані сп’яніння) КУпАП, повідомили про це колег з відділу безпеки дорожнього руху та роботодавця водія.

У Патрульній поліції нагадують, що якщо ви помітили, що водій, який надає послуги з перевезення має ознаки сп’яніння або ж порушує ПДР, телефонуйте на лінію 102. Безпечна поїздка — ознака того, що ви вчасно прибудете за місцем призначення.

Джерело: Патрульна поліція