У світі існує кілька “диких” автомобілів Hot Wheels, які фактично породили репліки в натуральну величину. Ця дивна Toyota C-HR з Великобританії належить автовласникові, який захотів зробити свій позашляховик схожим на автомобіль Hot Wheels.

Автовласник такого автомобіля провів дуже багато часу в автомагазині та вибирав всі зовнішні аксесуари, які тільки зміг знайти.

Починаючи із задньої частини, у C-HR є крило, схоже на крило Civic Type R, тільки трохи менше. У нього також є набір неоригінальних задніх ліхтарів, а бампер прикрашений хромованими деталями, червоними вставками і чотирма підробленими насадками на вихлопні труби. Є також червоні бризковики з логотипом Карателя, персонажа Marvel.

В іншому місці японський кросовер оснащений колесами, пофарбованими в білий колір з червоними та чорними вставками. Є навіть центральні кришки Punisher і червоні гальмівні супорти. Червоні акценти і логотипи Punisher можемо спостерігати на бічних обвісах і передніх бризковиках.

Інші зміни C-HR включають кілька підроблених вентиляційних отворів, прикріплених до дверей, хромовану обробку навколо дверей і кілька дивних пристосувань на даху.