Суперечливий зовнішній вигляд нового BMW M4 безумовно не сподобався більшості автолюбителів. Ці зображення доводять, що з деякими серйозними змінами можна відвести погляд від гігантських решіток радіатора.

Це божевільне творіння зробив незалежний художник по рендерингу Бред Білдс. Він представив M4 як універсальний кемпер, що пропонує досить місця для сну одній людині.

При погляді спереду неможливо не помітити неймовірні позашляхові шини та чорні колеса, які виступають на кілька дюймів з колісних арок. Ці шини, без сумніву, вплинуть на керованість автомобіля на вулиці, але зроблять його ідеальним для пересування по важкодоступній місцевості. На додаток до нових коліс і шин використовувалася система підвіски з піднятим домкратом для збільшення дорожнього просвіту.

BMW M3 M4

Потім йде секція диких кемперів. Кемпер розташований поперек задньої частини M4. Для цього буде потрібно відрізати частину даху BMW, повністю зняти заднє вікно і прорізати кришку багажника і задні двері. Виглядає це дуже дивно. Це не більше ніж дизайнерська концепція, яка, ймовірно, ніколи не побачить світло.