З початку 21 століття світова громадськість особливо зацікавлена ​​в появі літаючих машин. У 2020 році вже є кілька привабливих автомобілів, проте вони не матеріалізувалися так, як того очікували автолюбителі.

Відкрийте для себе бренд зі Словаччини Klein Vision і його автомобіль AirCar на 100 відсотків вразить кожного.

AirCar створив Стефан Кляйн. Він також займався літаючою автівкою під назвою Aeromobil, який представили кілька років назад. AirCar отримав від розробника аналогічний зовнішній вигляд, але під власним брендом, який відкрив Кляйн.

AirCar
AirCar

Модель ще не отримала статус комерційно доступного авто, прототипна версія піднялася в небо в рамках тестових польотів. Як зазначає портал New Atlas, в режимі польоту задня частина AirCar висувається.

Під час польоту крила складаються вгору і назовні. Це дуже інтригуючий зразок дизайну, який непогано працює і як автомобіль, і як літак.

AirCar
Залишається невідомим, яка саме трансмісія у AirCar або які швидкості та діапазон він може досягти на дорозі і в польоті. Повідомляється, що можуть з’явитися три-та чотиримісні версії, а також потенційна двогвинтова модель.

Klein Vision, як кажуть, працює над варіантом, який також може діяти і як амфібія.

AirCarПоки немає інформації, чи з’явиться AirCar на ринку і коли. При цьому немає сумнівів в тому, що Стефан Кляйн планує поставити новинку на конвеєр. Проте, чи хтось дійсно буде купувати такий транспортний засіб? Це ще належить з’ясувати.