BMW 2-Series Gran Coupe хоч і не пройшов тест на лося, але отримав вищі оцінки від Страхового інституту дорожньої безпеки (IIHS) за ударостійкість і системи запобігання лобового удару при ДТП.

Субкомпактна модель преміум-класу, яка йде врозріз з подібними Mercedes-Benz CLA, отримала «хороші» оцінки у всіх шести перевірках, включаючи складне невелике перекриття передньої частини, помірне перекриття передньої частини, бічні частини, міцність даху.

Авто отримало оцінку «відмінно» для доступних асистентів з водіння і активного помічника по водінню з опцією Stop & Go в оцінці транспортного засобу, запобігаючи зіткненню на швидкості 19/40 км / год.

Оцінка «просунутий» досягнута у випробуванні в виявленні пішохода. Машина або уникала манекенів, або знижувала швидкість, щоб зменшити силу удару.

BMW 2-Series Gran Coupe

Щоб претендувати на нагороду Top Safety Pick, автомобілі повинні мати принаймні один рейтинг «добре» або «прийнятно» для фар і «добре» або «прийнятно» для всіх рівнів оздоблення салону Top Safety Pick +.

Проте, стандартні світлодіодні фари для проекторів Gran Coupe 2-й серії отримали «погану» оцінку, оскільки вони забезпечують недостатнє освітлення.