Новенька «зарядка» перевершила своїми розмірами навіть станцію у Каліфорнії – на батьківщині бренду.

Майданчик для зарядки електрокарів розмістився на території підземної парковки торгового центру Jing’an International Center. Його облаштовано для одночасної зарядки 72 електромобілів.

Нова Supercharger побила рекорд попередньої, також надзвичайно місткої «заправки» у Файрбо, Каліфорнія, яка дозволяє одночасно заряджатися 56 автомобілям.

При цьому потужність нової станції все ж поступається американському конкуренту. Адже китайці користуються зарядними пристроями Supercharger V2, що володіють потужністю не більше 150 кіловатів. Натомість каліфорнійська заправка обладнана зарядниками типу V3 на 250 кіловатів. Через різницю потужностей, час зарядки на цих двох станціях також суттєво відрізняється – майже удвічі.

Tesla Supercharger

Поза будівництвом двох станцій-рекордсменів, бренд Ілона Маска осягнув ще й небачені раніше об‘єми виробництва та збуту своїх авто. За останні 12 місяців з конвеєра компанії зійшло 509 737 електрокарів (+40% в порівнянні з 2019). З них продано було 499 550 екземплярів.

Найполярнішою моделлю 2020 стала Model 3. Зокрема, з допомогою потужностей шанхайського заводу Gigafactory 3 було зібрано понад 20 тис. седанів цієї моделі, що на 78% більше торішніх показників.