Повністю електричні кросовери будуть домінувати на ринку нових автомобілів в найближчі десятиліття. У зв’язку зі зростаючим попитом на електрокари виключно для них організують новий гоночний чемпіонат SuperCharge 2022 року.

Ця серія під назвою SuperCharge буде організована колишнім комерційним директором команди Jaguar Formula 1 Робом Армстронгом і співзасновником Максом Велті.

Motorsport.com повідомляє, що SuperCharge представить вісім команд з двох автомобілів. Кожне авто отримає акумуляторну батарею на 40 кВтг, що пускає в хід електродвигуни на обох осях потужністю на 660 кінських сил. Такі кроси зможуть розганятися до 100 км / г приблизно за 2,5 секунди.

SuperCharge

Всі електрокари-учасники отримають стандартизоване шасі з трубчастою рамою. Командам дозволили налаштовувати кузов і розробляти акумуляторні системи. А такі технології, як контроль запуску, слідкування за відпрацьованими газами та проводове гальмування – заборонені.

У першому сезоні заплановано вісім заходів: три в Європі, три в Азіатсько-Тихоокеанському регіоні, один в США і один на Близькому Сході. Ці заходи будуть проходити в парках і промислових зонах поблизу великих міст. Кожен раунд буде включати 15 швидкісних гонок з максимум шістьма колами на короткій трасі довжиною 1 км зі змішаним покриттям.

Кожне авто продемонструє стрибок і «коло з джокером» у стилі ралі-кросу. Змагання діляться на чотири заїзди: два півфінали і гранд-фінал.

Якщо все піде за планом, чемпіонат має стартувати в 2022 році.