Знаний німецький бренд тонко познущався з новинки свого конкурента. Компанія BMW дуже оригінально привітала прем’єру флагмана Mercedes-Benz S-Class.

Днями на сторінках офіційних акаунтів марки BMW було розміщено короткий відеоролик, який одразу ж привернув чималу увагу публіки. То чим же він так зацікавив і потішив підписників баварської компанії?

На перших секундах відео нам показують серпантин у формі букви латинської букви S. Далі перед глядачем постає у всій красі BMW 7-Series. Седан ніби виринає з туману, чи то димки, що виглядає надзвичайно ефектно. Проте є тут і елемент тонкого німецького гумору.

BMW 7-Series

Короткометражка підписана по різному в залежності від соціальної мережі, у якій розміщена. Наприклад, на платформі Instagram компанія BMW відмітила, що «також є прихильником S». Така заява сама по собі є дуже двозначною та містить гумористичний підтекст. Щодо Twitter фраза, якою підписали відео, звучала приблизно як «про що ми думаємо при наближенні нової S-ки». У Facebook – «так ми впораємося з новою S-кою».

Такий очевидний «тролінг» несе у собі й певний зміст. Таким чином баварці натякають на переваги BMW 7 серії над новинкою Mercedes, а саме – кращі показники керованості авто.

Попри все, такі жарти с певній мірі викликані заздрістю BMW. Адже серед седанів представницького класу Mercedes-Benz давно займає найвищі позиції. Наразі ж, із появою Sкласу, компанія може значно збільшити розрив із «сімкою».

До того ж, нова варіація 7-ї серії із кузовом G70 / G71 з’явиться тільки у 2022 році. Отож, запекла конкуренція, скоріш за все, і є рушійною силою таких кумедних вигадок маркетологів з Баварії.

Такі цікаві стосунки із витонченими жартами у двох німецьких компаній вже давно. Близько тижня тому BMW також зробили випад у бік колег зі Штутгарта, пожартувавши з ними на тему Дня далекобійника.