Пандемія коронавірусу змінила те, як багато людей купують автомобілі, і щоб відобразити це, концерн Nissan запустив абсолютно нову віртуальну платформу. Вона дозволяє покупцям відвідувати спеціально створений виставковий зал бренду, не виходячи з власного будинку.

Сайт під назвою Nissan Studio в режимі онлайн демонструє моделі Rogue 2021 року і Sentra 2020 року. У планах – додати більше моделей на початку наступного року. Відвідувачі сайту можуть поговорити з експертами в режимі реального часу, задати питання та взяти участь в групових турах в реальному часі або індивідуальних заняттях, щоб детально вивчити Rogue або Sentra.

Nissan Studio
Nissan Studio

Споживчий досвід значно змінився за останній рік, і нам довелося адаптувати те, як ми взаємодіємо з нашими клієнтами у відповідь. Студія Nissan знаменує нашу еволюцію в цьому просторі, дозволяючи нам привнести найкраще з виставкового залу в будинки водіїв у всьому світі.

– сказав у своїй заяві директор з маркетингу Nissan Canada Адам Патерсон.

Nissan Studio

Все це можливо завдяки недавно побудованій виставковій залі. Nissan не уточнює, чи можуть покупці відвідати це місце особисто і де воно знаходиться.

Віртуальна студія Nissan відкрилася 1 грудня і продовжить роботу до 31 березня 2021 року, пропонуючи послуги англійською та французькою мовами.