У компанії Porsche розкрили характеристики нового Porsche 911 GT3, який очікується і в Україні. Примітно, що при створенні концепту інженери співпрацювали з гоночним підрозділом марки.

Представники бренду відзначили, що намагалися ще більше підвищити продуктивність моделі, при цьому не на шкоду для її повсякденної експлуатації. Вперше на серійному автомобілі Porsche встановили підвісне заднє антикрило, а підвіску – на вигнутих кронштейнах по типу Swan Neck («лебедина шия»), така ж використовується в гоночному боліді класу GT 911 RSR і кубковому боліді 911 GT3 Cup.

Зверху антикрило утримують два алюмінієвих куточки, це допомагає повітрю безперешкодно обтікати його нижню сторону. Застосування таких технологій дозволило зменшити гідродинамічні втрати і збільшити притискну силу, збалансовано «притиснути» автомобіль до дороги.

Porsche 911 GT3Porsche 911 GT3

Під капотом виявився новий двигун, який пройшов приблизно 700 різних тестів. Уже із заводським налаштуванням новий 911 GT3 при швидкості 200 км / год генерує на 50 відсотків більшу притискну силу, ніж його попередник. Під налаштуванні на максимальну притискну силу збільшення становить понад 150 відсотків.

Надійний привід клапанів на високих обертах забезпечують, як в автоспорті, жорсткі рокери. Регулювання розподільних валів, точно адаптовано до частоти обертання і рівню навантаження, здійснює система VarioCam, яка досить добре себе зарекомендувала.

Porsche пропонує новий 911 GT3 в Україні за ціною від 6 220 440 гривень.