Renault випустив перше тизерне відео про те, яким, ймовірно, буде новим Trafic.

Компанія зберігає деталі під таємницею, але зображення тизера супроводжувалось загадковим повідомленням, що говорить:

До свого 40-річчя … один з наших найвідоміших автомобілів перетворюється… Вам сподобається.

Хоча ми точно не назвали б Trafic іконою, але саме цього року модель святкує своє 40-річчя. Крім того, дизайн решітки радіатора та фар виглядає подібним до тих, що спостерігались на попередніх прототипах.

 

На даний момент про модель відомо мало, але вона повинна мати еволюційний передню частину з тонкими фарами та оновленою решіткою радіатора. Модель також оснащена новим капотом, який здається вищим, ніж на поточному Trafic.

Хоча початкові припущення передбачали, що модель буде перероблена, схоже, це може бути просто черговий рестайлінг. Якщо це так, очікуйте, що зміни будуть в основному обмежені саме передньою частиною автівки та змінами в інтер’єрі.

Renault Trafic 2021
Renault Trafic 2021

Зважаючи на це, ходили чутки про переглянуту лінійку двигунів, яка може включати електрифіковані силові агрегати. Ніяких слів про специфіку поки що немає, але на ринку вже присутній більший Renault Master з електричним силовим агрегатом, який розділяє низку компонентів із Zoe.

Renault Trafic 2021

Немає жодного слова про те, коли модель буде представлена, але в тизер-відео сказано: “Будьте в курсі”. Здається, це свідчить про те, що офіційне відкриття вже не за горами.