Renault 5 є знаковим європейським хетчбеком, який переосмислив італійський дизайнер Марко Мальтезе. Оригінальна модель 5 була досить простою. Дизайнер втілив класичні лінії автомобіля в стильну нову модель під назвою Le 5 concept.

Автомобільний художник оснастив концепт у головній частині світлодіодними фарами з характерними прорізами. Вони переходять у вертикальні денні ходові вогні та розташовуються над світловою смугою, що проходить через значну емблему Renault.

Справа під ним знаходиться повністю закрита решітка радіатора, яка натякає на електричну трансмісію, і спортивні повітрозабірники із золотими вставками.

Renault Le 5 concept
Renault Le 5 concept

Бічні сторони пропонують найяскравіший вид, оскільки концепт відрізняється коротким капотом, стильними крилами і аеродинамічними бічними обвісами. Він також має затемнену передню стійку, яка допомагає створити ще більший спортивний вид.

Серед інших особливостей назвемо контрастний дах, відеокамери замість бічних дзеркал і аеродинамічні колеса з трьохспицевим дизайном. Кутова стійка відмінно виглядає і включає тонкий триколірний акцент, який віддає данину поваги французькому прапору.

Авангардний дизайн спостерігаємо і в задній частині, де є великий скляний люк в оточенні унікальних задніх ліхтарів. Ми також можемо побачити мінімалістичний бампер із золотими вставками, які перегукуються з передніми.

В цілому, концепція виглядає чудово і може стати відмінним конкурентом MINI Cooper SE.