У електрокарах компанії Tesla є опція автопілота та інші корисні функції. Недавно якийсь хакер зміг зламати в одному такому автомобілі технологію «доповненого зору» і протестувати її.

Повідомляється, що у власників електромобілів поки немає доступу до автопілоту, хоча в інтернеті з’являлися відомості про впровадження в механізм автономного управління опції Full Self-Driving.

Одночасно інженери Tesla працювали над створенням «доповненого зору». Цей режим дає можливість водієві бачити те, що трапляється в об’єктив лицьової камери, де також відображаються дані від програми комп’ютерного «зору».

Tesla Sentry Mode

Якийсь кібер-фахівець під ніком Green, представившись розробником, запустив в автопілоті електрокарів Tesla технологію «доповненого зору». При цьому зумів активувати опцію і випробувати її. Завдяки новинці автомобіль самостійно проектує на дорогу лінії обмеження, розпізнає розмітку і сигнали світлофора.

На думку аналітиків, американська компанія має намір не розголошували наявність і особливості опції, щоб її клієнти не могли відволікатися від керування, розраховуючи на допомогу автопілота.