Ці екземпляри ржавіють всього за кілька років.

Купуючи авто, ми зазвичай враховуємо чимало критеріїв, як то надійність, безпечність, стильний дизайн. Та навіть якщо на перший погляд машина видається ідеальною, корозія може всього за кілька років спотворити зовнішність вашого транспорту та негативно вплинути на його технічні характеристики. То які ж авто не витримують нерівної боротьби із корозією та ржавіють у перші ж роки експлуатації.

  • Lada Granta

Ця бюджетна модель дуже погано оцинкована, а отже дуже швидко ржавіє. Особливо це помітно по днищу, внутрішній частині капоту та порогам, що не витримують і трьох років.

  • Hyundai Creta

Популярний південнокорейський кросовер також на жаль страждає від корозії через неякісне лакофарбове покриття.

Hyundai Creta
Hyundai Creta
  • Skoda Yeti

Здавалось би ідеальний взірець чеського автопрому. Проте зручний і практичний повсякденний автомобіль також не вирізняється якісним оцинкування. А отже надзвичайно швидко здається перед корозією.

  • УАЗ “Патріот”

Позашляховик із майже 20-річною історією, також грішить схильністю до ржавіння. Навіть новий екземпляр часом продається вже зі незначними слідами корозії.

  • Renault Logan

Із цією бюджетною сімейною автівкою ситуація ще складніша. Деякі моделі ржавіють вже на другому році експлуатації. Інші ж не виявляють ніяких підозрілих ознак роками. Тож ретельний огляд у разі покупки б/в автомобіля точно не завадить.

  • Mazda 6

Слабким місцем цієї моделі є днище. Більш серйозні проблеми в авто з’являються через приблизно 6 років.