Renault анонсувала новий семимісний автомобіль під маркою Dacia. Його презентують на автосалоні в Мюнхені на початку вересня 2021 року.

За одними даними, це буде версія кросовера Duster зі збільшеним заднім звісом, за іншими – універсал Logan MCV нової генерації.

Замасковані прототипи і подовженого Duster II, і нового Logan MCV траплялися папараці навесні 2021 року. Західні ЗМІ з посиланням на свої джерела наполягають, що у вересні представлять саме універсал, але не кросовер.

За деякими даними, французи хочуть повернутися до концепції універсала Logan першого покоління, тобто до високого даху, подовженої колісної бази і третього ряду сидінь, тоді як Logan MCV другої генерації цих якостей позбувся, ставши звичайним універсалом, а салон на сім місць запропонував компактвен Lodgy. Однак останній так і не став користуватися високим попитом, і функцію автомобіля для великих сімей буде знову виконувати Логан.

До слова, на даний момент Dacia нічого не говорить про те, яку назву отримає новинка.

Моторну лінійку автівка, швидше за все, запозичить у седана Logan і хетчбека Sandero третьої генерації, що вийшли у вересні 2020. Їх оснащують лінійкою турбодвигунів останнього екологічного класу Euro-6D – об’ємом 1,0 л, потужністю 65, 90 або 100 к.с. за вибором покупця.

Продажі трирядного Логана повинні початися в 2022 році.