Судова суперечка між автовиробниками Citroen і Polestar привела до того, що суд Франції на півроку заборонив використання логотипу бренду Polestar.

Довідка від Avtosota: Polestar – офіційна компанія та бренд Volvo Cars, що базується в Гетеборзі, Швеція. Polestar розробляє електромобілі, високоефективні автомобілі на базі Volvo і пропонує технічні та косметичні модернізації для вдосконалення моделей Volvo.

До 2015 року Polestar Performance був підрозділом Polestar разом із гоночною командою Polestar. У липні 2015 року компанія Volvo оголосила, що придбала Polestar Performance. Гоночна команда залишатиметься під керівництвом Крістіана Даля, змінивши назву з Polestar Racing на Cyan Racing. Тісна співпраця з Polestar підтримується завдяки тому, що Cyan Racing стає офіційним автоспортивним партнером Polestar, торгової марки Volvo Cars.

Автогігант Citroen стверджує, що логотип Polestar занадто схожий на його власний подвійний шеврон значок і логотип люксового бренду DS. Французький автовиробник спочатку попросив материнську компанію Volvo більше не застосовувати логотип бренду Polestar в 2017 році, але шведський концерн відмовився.

Прес-служба Polestar підтвердила порталу Autocar, що у Франції ведеться судова справа.

Citroen-Polestar
Citroen-Polestar

«Polestar не працює у Франції, і на сьогоднішній день у нас немає планів працювати на французькому ринку. У цій країні триває судова справа з приводу використання логотипу Polestar, ініційована Citroën», – зазначив прес-центр бренду.

Citroen спочатку безуспішно звернувся в Європейське відомство інтелектуальної власності. Однак суд зобов’язав Polestar завершити використання їх логотипу на шість місяців і виплатити Citroen 177 тисяч доларів за поточним обмінним курсом плюс 82 тисячі доларів в якості судових витрат.