Якщо у вас є майже п’ять мільйонів підписників на Youtube-каналі, багато грошей, і ви купили собі Mercedes-AMG GT 63 S, а сервіс не може це виправити – що робити? Можливо, спалити машину на знак протесту та завантажте відео в інтернет? (в цілях безпеки та екологічності – не рекомендуємо повторювати, навіть, з будь-якою маркою авто).

Михайло Литвин, як думав, так і зробив, і тут ми можемо спостерігати, як Mercedes-AMG завалюється димом.

Сучасні автівки, зазвичай, примхливі. По-іншому бути не може, оскільки, наприклад, з точки зору бортової електроніки вони є більш досконалими, ніж суперкомп’ютери кілька років тому. І коли щось починає ламатися, іноді важко знайти причину, а сервіси – навіть уповноважені – можуть безпомічно розвести руки.

Блогер Литвак спалив Mercedes-AMG GT 63 S
Блогер Литвак спалив Mercedes-AMG GT 63 S

Проблема також дійшла до добре відомого в блогера. Куплений ним Mercedes-AMG GT 63 S виявився типовим “кіндер-сюрпризом” і почав безупинно ламатися. Автівку п’ять разів доставляли в офіційний сервіс, але кожного разу вона поверталася не відремонтованою, і у врешті Михайла не вистачило терпіння.

В рамках “протесту” він вирішив знищити свою перлину. І до речі, отримати трохи більше так званого хайпу… Останнє, безумовно, спрацювало.

Блогер Литвак спалив Mercedes-AMG GT 63 S

У відео показано, як герой їде на своїй машині на порожню трав’янисту галявину (до речі – машина їде! В чому ж справа?), Потім він дістає з багажника каністри з бензином і поливає весь Мерседес, включаючи салон. Потім Михайло робить доріжку із бензину, щоб підпалити автівку з безпечної відстані.

Постановочний ролик, наче, мав завершитися сценою, коли ютубер із розслабленим виразом обличчя кидає запальничку за собою, але вона згасає і падає поруч із бензиновою доріжкою. Зрештою, машина згорає, і ефект справді вражає. Згодом Михайло їде з місця події на старенькому Запорожці.

Блогер Литвак спалив Mercedes-AMG GT 63 S

Варто наголосити на цьому етапі, що це не перший подібний випадок в інтернеті – раніше на сервісі YouTube було відео, на якому Mercedes G63 скинули з вертольота.