На автомийках машину обробляють реагентами, які досить швидко роз’їдають бруд. Багато водіїв вважають їх простим мильним розчином, при попаданні на шкіру якого людина не отримає шкоди, але це не так насправді.

Пінна речовина, за допомогою якого наноситься миючий засіб на периметр транспортного засобу, небезпечна, якщо направляти її на людину. Є ризик отримання хімічного опіку в разі проникнення розчину на незакриті ділянки тіла.

Піна – це субстанція з істотним вмістом лугів, що провокують сильне роздратування. Якісний продукт має нетоксичний склад, але коштує чималих грошей, тому його купують далеко не всі мийки.

При обробці машини необхідно надягати гумові рукавички і захисні окуляри. Якщо піна виявилася в очах, їх треба добре промити водою, оскільки є ризик погіршення зору, внаслідок чого водій не зможе вести авто.

При поганому промиванні машини на кузові з’являються світлі розводи, які досить проблематично усуваються. Експерти не рекомендують наносити речовину на гарячі ділянки автомобіля.

Всі проблеми від невірного застосування піни виникнуть далеко не відразу, але позбутися від них буде дуже важко.