Зі зміною поколінь Renault Duster в Україні, шанувальники французької марки залишилися задоволені новими технологіями і увагою з боку виробника. Під капотом залишився вже знайомий двигун F4R, але чи так насправді хороший модернізований кросовер?

Базова версія автомобіля зі зміною поколінь стала дещо дорожчою, причому тепер конструкцію доповнили новою автоматичною коробкою. Правда, в списку оснащення з’явилися передні електросклопідйомники, електродзеркала з підігрівом, борткомпьютер і друга подушка безпеки.

Уже улюблена в українців комплектація позашляховика з механічною трансмісією стала теж дорожчою, а ось для версії з АКПП не передбачили нового двигуна – залишився той самий.

Новий Duster отримав електропідсилювач керма замість колишнього гідравлічного, що вплинуло на рівень зворотного зв’язку, правда кермо тепер регулюється і по висоті, і по вильоту. Варіатор Jatco JF016E хоч і вважається більш безпечним, ремонт його виявиться дорожче, ніж колишньої трансмісії.

Renault Duster
Renault Duster

У підсумку можна зазначити, що автомобіль хоч і отримав нові опції, але мало чим відрізняється від попередника. Перед тим, як купити новий автомобіль, є над чим подумати.