Новий Cadillac Escalade – справжній звір. Але чи достатньо він хороший, щоб конкурувати з одним із кращих розкішних позашляховиків на ринку, Mercedes-Benz GLS 580?

Escalade, представлений в останньому відео, є флагманським варіантом Sport Platinum. Він приводиться в рух 6,2-літровим атмосферним двигуном V8 потужністю на 420 кінських сил і 623 Нм крутного моменту.

Для порівняння, у GLS 580 використовується 4,0-літровий двигун V8 з фірмовою технологією EQ Boost, що забезпечує в цілому 483 кінських сил і 699 Нм. Не дивно, що саме Mercedes має перевагу в продуктивності над Cadillac. Однак ці два позашляховика – це набагато більше, ніж просто продуктивність. Вони про розкіш.

Cadillac Escalade та Mercedes-Benz GLS 580
Cadillac Escalade та Mercedes-Benz GLS 580

Escalade Sport Platinum стандартно поставляється з пневматичною підвіскою. Але насправді він не такий зручний, як ви могли очікувати. Те ж саме і з GLS 580. Його підвіска просто не відповідає стандартам S-класу, незважаючи на те, що Mercedes-Benz позиціонує GLS як «позашляховик S-класу».

Cadillac Escalade
Cadillac Escalade

І Escalade, і GLS наповнені технологіями. Зокрема, обидва мають великі цифрові панелі приладів та інформаційно-розважальні системи. У салоні Mercedes багато чого цікавого, Escalade як і раніше залишається відмінним місцем для проведення часу.

У Сполучених Штатах ціни на Escalade 2021 року починається від 76 195 доларів і досягають максимуму в 99 995 доларів за Premium Luxury Platinum і Sport Platinum. Для порівняння: GLS вартує від 75 200 доларів, а GLS 580 – від 97 800 доларів.