На сайтах, які займаються продажем уживаних автомобілів, можна нерідко зустріти оголошення, з вельми привабливими пропозиціями. Часто пропонуються 1,5 річні автівки за цінами, які на третину нижчі за ту, скільки коштує новий автомобіль.

Побачивши таке оголошення, не варто негайно мчати, щоб оформити покупку. Спершу потрібно переконатися в технічному стані та юридичній чистоті даної машини.

Все тому, що відомо чимало випадків, коли однорічну машину відновили після серйозного ДТП і намагалися продати, приховавши дану інформацію. Крім цього, машина може бути краденою і з підробленими документами.

Але буває і так, що в родині з’явилося поповнення, а батьки виявилися трохи не готові до цього фінансово. Та й хіба мало для чого людині можуть знадобитися гроші. І тут вже ціна може варіюватися в залежності від того, наскільки терміново продавцеві потрібна заповітна сума.

Тест-драйв

Тому, сліпо відкидати пропозиції з однорічними машинами, все ж не варто. Постарайтеся отримати максимальну інформацію по даній автівці і зробіть ретельний огляд. Якщо самі не сильні в даній темі, запросіть спеціалістів.

А вам доводилося купувати машину з рук у віці 1-1,5 року? Поділіться своєю історією в коментарях.