Більшість, так званих, експертів нерідко пропонують водіям у разі потреби видалити каталітичний нейтралізатор в автомобілі у вихлопній системі. Деякі автолюбителі прибирають цю деталь, але робити так не варто з огляду на ряд досить важливих причин.

Як правило, каталізатора вистачає на 150 000 км, але часто проблеми з ним відбуваються і при меншому пробігу. Всередині механізму знаходиться блок з стільниковою структурою. На його стінки наносять мікрошар, який складається з родію і паладію. Складнощі виникають, якщо вигорає метал в сотах. Далі на панелі приладів загоряється напис, що символізує про неполадки.

каталізатор

Деякі автомобілісти вирішують самі видалити каталізатор, бажаючи додати машині потужності та скоротити витрату пального. Техрегламент говорить, що так робити не можна, оскільки порушується загальний механізм засобу пересування.

Його непросто, в такому випадку, поставити на облік і виконати техогляд. Надалі, якщо споживач все ж утилізує каталізатор, автівка починає більше витрачати масла, і це значно погіршує ситуацію.