Салон електрокарів авторства Ілона Маска днями відчинив свої двері у містечку Варшавської агломерації Зомбки.

Перший у Польщі автосалон знаного бренду привернув чималу увагу не тільки поляків, а й громадян сусідніх країн. Раніше авто Tesla жителі країни могли придбати за допомогою сайту, або у пересувному магазині, який працював у період промо-акцій.

Відтепер же усі охочі стати власниками престижного електромобіля зможуть роздивитися його зблизька та спробувати у дії. На офіційній інтернет-сторінці бренду вже доступний запис на тест-драйв.

Незабаром планується також відкриття сервісного центру поруч із салоном. Хоч один такий сервіс для обслуговування власників Тесла вже є на теренах Варшави, як і декілька фірмових заправних станцій компанії Маска – Supercharger.

Tesla Model 3
Tesla Model 3

Автосалон займається реалізацією Model 3, а також Model S та X. А в наступному році у польському дилерському центрі з’явиться ще й флагман виробника – кросовер моделі Y. Новенький дилерський центр наразі є найближчим для українців.

До того ж недалеко від України розміщені представництва у Відні та Берліні. Щодо відкриття брендового магазину у нашій країні точних даних на жаль ще немає.