Конкуренція на автомобільному ринку надзвичайно висока і продовжує постійно збільшуватися, враховуючи новинки, які з’являються і залучають до себе увагу потенційних покупців.

Для того, щоб бути конкурентоспроможними і не втрачати покупців, багато виробників активно користуються процедурою рестайлінгу, що дозволяє оновлювати модельний ряд, роблячи його більш сучасним і привабливим.

Рестайлінг

Причини для проведення рестайлінгу.

Високий темп оновлення ринкового сегмента, моральна відсталість автомобіля, усунення первинних помилок стилю, а також ребрендинг, тобто, зміна позиціонування виробника.

Рестайлінг

Не тільки зовнішність.

Головною особливістю рестайлінгу стає зміна екстер’єру та інтер’єру автомобіля. Іноді така процедура нічим не виправдовується. Просто, щоб вид машини не надокучив і модель, яка ще кілька років повинна простояти на конвеєрі, в очах потенційних покупців не опустилася до рівня застарілої і нецікавої.

Часом, при проведенні процедури рестайлінгу додаються або вдосконалюються вже наявні силові агрегати, стаючи більш потужними і динамічними. Паралельно з ними змінюють і коробку передач, яка також проходить процес модернізації і стає більш простою в обслуговуванні.

Рестайлінг

Ціна рестайлінгових автівок.

Як показує практика, вартість автомобіля після рестайлінгу не збільшується, а зменшується. Ось тільки це тимчасове явище. Стрибок вартості обов’язково станеться, але тільки в майбутньому. Це хитрий план виробників, що привертає увагу потенційних покупців до новинки.

Різновиди.

Позаплановий. Відбувається в тих випадках, коли випущена модель має деякі недоліки або аудиторія, для якої вона призначалася, виявилася незадоволена новинкою.
Плановий. Його проводять в той момент, коли автомобіль стає не актуальним, тому з’являється необхідність розробки нової, свіжої версії.

Рестайлінг

Незмінно.

При проведення процедури рестайлінгу незмінною залишається платформа автомобіля, до якої виробники навіть не торкаються. Більш того, незмінними залишаються всі базові розміри агрегатів і основне оснащення автівки. В іншому випадку це виходить не оновлена модель, а абсолютно новий автомобіль, але для виробників це не головне.

Висновок Avtosota. Рестайлінгові моделі машин дійсно відрізняються більш привабливим зовнішнім виглядом, комфортним і затишним салоном і наявністю додаткових опцій. Проте, всі базові моменти залишаються незмінними і це обов’язково потрібно враховувати, вибираючи саме рестайлінг автомобіля, а не його стандартну версію.