Вже через один день наступить календарна зима. В деяких регіонах України уже пройшов перший сніг та вдарили пробні морози. Сподіваємось, що вітчизняні автомобілісти уже підготували своїх залізних коней до суворих погодніх умов. Портал Avtosota відібрав кілька автівок із бюджетного сегменту, які непогано пристосовані до експлуатації в умовах зими. 

Renault/Dacia Logan

Іномарки від бренду Renault відмінно адаптовані під дороги України і відрізняються надійністю. Седан Logan завоював довіру завдяки співвідношенню вартості та якості. Автолюбителі можуть розраховувати на підігрів другого ряду сидінь. При цьому є можливість купити модель дешевше за рахунок вибору модифікації Life. У ній немає функцій для зими, але при доплаті можна замовити опціонний пакет для зими з підігрівом фронтального скла і крісел водія та поруч сидячого пасажира.

KIA Rio

У списку недорогих автомобілів — KIA Rio стоїть осібно. Купити іномарку з підігрівом першого ряду крісел, керма і фронтального скла і навіть форсунок омивача можна за 516 192 гривень. Розмова йде про комплектацію Business. У більш дорогому виконанні Prestige за ціною 560 340 грн. пропонується ще й підігрів крісел другого ряду.

Renault Arkana
Renault Arkana

Renault Arkana

Цей купеподібний паркетник не став зовсім бюджетним. В автосалонах він пропонується від 477 900 грн. При цьому зимові функції іномарки на рівні люксових моделей, але для цього варто вибрати більш дорожчу версію.

При замовленні опціонних пакетів українці можуть отримати підігрів керма, фронтального скла, форсунок омивача і опцію віддаленого запуску двигуна. При цьому підігрів крісел першого ряду йде за замовчуванням, а підігрів другого ряду оплачується додатково.