Підготовка автомобіля до експлуатації в зимовий період, процедура багатопланова. Крім заміни шин, рідин, перевірки акумулятора, варто зробити і сезонне змащування.

Деякі автовласники іноді ігнорують проведення процедури змащування окремих деталей і механізмів при підготовці свого транспортного засобу до зимового періоду. Проте, не варто нехтувати цим комплексом заходів і підготувати свій автомобіль до роботи в умовах низьких температур.

Бічне скло автівки варто протерти сухим тефлоном або зробити їх змащування, за допомогою розпилювача, силіконовим розчином. Аналогічно необхідно обробити і ущільнювачі. Ще одне болюче місце, це замки дверей, їх також варто піддати процедурі змащування.

Змащування ущільнювачів

Петлі лючка паливного бака і дверей також підпадають під вплив вологи і реагентів. Тому і їх також варто регулярно змащувати. Одним словом, щоб автомобіль не підводив свого власника в будь-яку час року, його варто тримати у справному технічному стані.

Регулярне змащування, це одне з профілактичних заходів, яке допомагає запобігти деяким неприємностям під час експлуатації автомобіля.