Багато водіїв намагаються не їздити (зменшити до мінімуму) по ночах, оскільки це додатковий ризик. Але може статися таке, що часу на очікування немає і доводиться їхати в темряві. У даній статті буде розказано про найбільш часті помилки, які здійснюють багато водіїв у нічний час доби.

Найчастіша і поширена помилка – однакова манера їзди вночі та вдень. Ніколи не варто забувати про те, що вночі вас чекає набагато більше небезпек, ніж вдень. Наприклад, на дорогу може несподівано вибігти людина або тварина, а ви навіть не помітите його через сутінки.

З цього випливає наступна помилка – висока швидкість. Не потрібно нікуди поспішати і порушувати правила. Особливо небезпечна велика швидкість на заміській і погано освітленій трасі.

Якщо дорога незнайома, є високий ризик наїхати на яму і серйозно пошкодити колесо. Щоб такого не сталося, потрібно щодня стежити за частотою фар і лобового скла. Останнє потрібно протирати не тільки зовні, але і всередині, щоб огляд був максимально чітким. Якщо спереду вас на дорозі їде вантажівка, і ви не можете її поки що обігнати, то не варто наближатися до неї надто близько. Через темряву вантаж важко помітити, тому при максимальному наближенні ви ризикуєте пошкодити своє авто.

Також не варто забувати про взаємоповагу на дорозі. Якщо ви помітили на зустрічному шляху машину, то відразу ж вимикайте дальнє світло, тому що воно дуже сильно сліпить очі. Якщо дотримуватися всіх правил, які були написані вище, то поїздка пройде максимально безпечно.