Безумовно, в ціновому діапазоні в 7 000 доларів відшукати щось гідне досить складно, але цілком можливо. Експерти порталу Avtosota звернули увагу на такі варіанти універсалів віком 6-12 років, які можна розглядати до покупки.

Відкриває ТОП японська Toyota Avensis. Хоча у перших автомобілів було підїдання масла, пізніше в компанії вирішили цю проблему. Тому вже в наступних модифікаціях автомобіль залишається дуже надійним і практичним.

Срібло дістається універсалу Ford Focus. Ця модель непогано укомплектована, проте у неї є такі вади, як недолік місця в салоні, невеликий ресурс роботизованої КПП і проблеми з сальниками у МКПП.

Далі рекомендований KIA Ceed універсал першого покоління. Більш молоді екземпляри з пробігом понад 150 000, швидше за все, є колишніми таксі, що потрібно враховувати.

KIA Ceed
KIA Ceed

Ще одним гідним універсалом стала Opel Astra поколінь H і J у віці до 9 років. У цих авто місткий багажник, високий кліренс, непогана підвіска.

Крім того, можна звернути увагу і на співплатформенний Chevrolet Cruze. Цю машину можна підібрати і молодше 9 років, при цьому двигуни будуть такими ж надійними. Головне не дивитися в бік турбованого агрегату.