Кожен водій регулярно зупиняється співробітниками Патрульної поліції. Іноді для простої перевірки документів, а іноді за певні порушення. У будь-якому випадку, спілкування з інспектором в такому разі не уникнути. У цій статті ми зібрали фрази, які краще ніколи не говорити інспектору.

Не можна говорити інспектору, коли ви останній раз випивали.

  • Поліціянти часто задають питання, коли водій останній раз випивав. Навіть якщо ви випивали 3 дні тому чи тиждень тому, не варто про це говорити інспектору. Впевнено і чітко говоріть, що взагалі не п’єте. Справа в тому, що якщо ви почнете згадувати, коли востаннє випивали, інспектор зрозуміє, що перед ним питуща людина, і зобов’яже вас пройти тест на алкоголь. Ваша чесність, що ви вчора випили всього 1 келих, не допоможе вам, краще просто заперечувати.

Давайте швидше, я поспішаю!

  • Для початку скажу, що це фраза ніяк не поквапить інспектора, а навіть навпаки сповільнить його. Він зрозуміє, що водій поспішає, і можливо навіть спробує спеціально його затримати. Адже якщо водій поспішає, він не буде багато сперечатися, можливо, навіть підпише порушення, якого не було.

поліція

Давайте вирішимо все на місці.

  • Хабарі – заборонені, і дуже мало хто з працівників поліції буде ризикувати всім заради якихось 500-1000 гривень. Водії плутають роки, ще на початку 2000-х цей варіант був найпоширенішим, зараз все набагато суворіше і як правило, недобросовісні інспектори беруть тільки дуже великі суми і не зв’язуються з дріб’язком до 10 тис. гривень (це з чуток).

Та ти знаєш хто я такий (хто мої друзі).

  • Дійсно є такі водії, які часто вимовляють цю фразу. Насправді інспекторам поліції дуже смішно чути подібне, особливо від власників машин, середньої цінової категорії. Якщо у вас дійсно є друзі в поліції, які можуть допомогти, максимум що ви можете зробити, зателефонувати їм, щоб вони попросили інспектора відпустити вас. Але лякати інспектора звільненням або доганою не варто, цим ви зробите собі тільки гірше.