Японська автомобілебудівна компанія Nissan влітку поточного року випустить на ринок Китаю кросовер X-Trail нової генерації. Нещодавно стало відомо, що в моторній гамі новинки може з’явитися турбодвигун зі змінним ступенем стиснення.

На американському ринку кросовер Nissan X-Trail нового покоління вже доступний для покупки, в Піднебесній з’явиться тільки в червні цього року, а в Україні, швидше за все, вже у наступному році. За даними китайських джерел мережі, новинка отримає розширену лінійку двигунів, причому в даному випадку мова йде поки лише про КНР.

Якщо американська версія нового Nissan X-Trail під капотом оснащується 2,5-літровим чотирициліндровим «атмосферником», генеруючим 181 к.с., що працює в парі з варіатором і переднім приводом, то китайська отримає турбомотор. Це буде сучасний 3-циліндровий VC-Turbo, з робочим об’ємом 1,5 літра. Піковий крутний момент у агрегату дорівнює 300 Нм, пов’язаний він з варіаторною трансмісією і системою повного приводу.

Nissan X-Trail
Nissan X-Trail

У список оснащення Nissan X-Trail нового покоління входить кілька систем активної і пасивної безпеки, в тому числі стабілізації і попередження лобових зіткнень. Також передбачається адаптивний круїз-контроль, електричний привід дверцят багажного відсіку, панорамний дах і інше.