Салон будь-якого транспортного засобу під час експлуатації зношується. Однак, це не найбільша проблема, яка може виникнути з оббивкою. Якщо в салоні час від часу з’являються юні пасажири, в більшості випадків після них залишаються плями від морозива, чіпсів і газованої води. Щоб видалити забруднення, можна звернутися до послуг хімчистки, але є кілька способів, які допоможуть вивести плями самостійно.

Не всі знають, що послуги дорогої хімчистки можна замінити підручними засобами. Звичайно, деякі види плям вивести самостійно не вийде, але більшість усувається без проблем. Для цього навіть не потрібно нічого купувати – досить зробити піну з будь-якого мильного розчину. Для подібних цілей можна взяти навіть господарське мило або соду. Серед корисного устаткування можна виділити миючий пилосос.

Проте, його потрібно використовувати вже після основного обробітку. Керхер – не найкращий варіант для очищення салону. Те ж саме можна сказати і про парогенератор.

Fairy.

Цей миючий засіб виручає у всіх ситуаціях. Потрібно залити кілька крапель в ємність з водою і збити засіб до появи піни. Піну потрібно зачепити губкою і нанести на ділянку із забрудненням. При сильному забрудненні можна втирати піну в тканину. Залишити засіб варто на 5 хвилин, щоб склад взявся за роботу. Після цього все протирається вологою ганчіркою кілька разів – і на цьому все. Найкраще займатися очищенням салону в теплу пору року, щоб поверхня швидше просохла.

Є ще один варіант – купити спеціальну хімію. Вартість – в межах 100 гривень. Ефект після процедури точно такий самий, як і з миючим засобом, тільки в цьому випадку не потрібно створювати піну, вона розпорошується з флакона.

хімчистка салону

Господарське мило.

Добре показує себе і звичайне мило. Додатково для очищення може знадобитися щітка і губка. Для проведення процедури слід нарізати брусок мила на шматки і розчинити в невеликій кількості води. В результаті маємо отримати кілька ложок розчину. До складу потрібно додати 2 ложки пральної соди і перемішати.

За допомогою щітки і пилососа потрібно прибрати великі забруднення, щоб не розтирати їх по салону. При нанесенні на поверхню розчину не потрібно намагатися промочити тканину, оскільки вона після таких маніпуляцій може довго просихати. За допомогою сухого рушника варто промокати очищені ділянки, щоб прибрати зайву вологу.

господарське мило

Сода і оцет.

Якщо разом із забрудненнями з салону потрібно прибрати і запах, з цим впорається сода з оцтом. Потрібно насипати порошок, втерти його в забруднену поверхню, а потім залити оцтом. В результаті з’єднання вступить в реакцію і почне виводити плями.

сода

Народні засоби показують свою ефективність при чищенні, якщо дотримуватися всіх рекомендацій. Однак, в сучасний час набагато простіше купити готовий засіб і провести очистку. Крім того, можна звернутися за послугами хімчистки.

Підсумок. Очищення оббивки салону – процедура, яку можна провести в сервісі і в гаражі. В останньому випадку можна застосувати перевірені способи, які виводять з салону не тільки плями, але і запах.