Експерти видання «Avtosota» констатували , що регулярне пересування на авто з низькими оборотами двигуна загрожує водієві великими збитками.

Вся справа в тому, що якщо періодично не розганяти машину до солідної швидкості, незабаром може знадобитися капітальний ремонт двигуна.

Експерти підкреслили, що через низькі обороти мотор відчуває підвищене теплове навантаження. У разі, якщо є несправності в системі охолодження, повільна їзда загрожує перегрівом двигуна і, як наслідок, мотор може заклинити. Ремонт тут вже не допоможе, доведеться купувати новий двигун.

avtobazar

 

Небезпечна також детонація двигуна.

Вона не помітна для недосвідчених водіїв, але буває фатальна для двигуна. Страждає кривошипно-шатунний механізм і головка блоку циліндрів, лагодження яких незмінно влітає автолюбителю в копієчку.

Нарешті, відзначили фахівці, їзда на низьких оборотах не знижує «ненажерливість» автомобіля, а навпаки – змушує авто витрачати більше палива. Вся справа в неправильному утворенні повітряно-паливної суміші, яке ймовірне при їзді подібним способом.

Експерти нагадали, що високі обороти також згубні для двигуна, як і низькі. Тому водіям радять чергувати режими, щоб авто служило якомога довше.