Японські автотюнери, з ательє Liberty Walk, не так давно представили доопрацьований Lexus LC500. Результат роботи майстрів дійсно вражає.

Lexus LC500 Liberty Walk після отриманих маніпуляцій став не просто гранд-турером, а ультразаниженим спортивним авто класу «гран-туризм».

На представлених фото помітно, що дорожній просвіт мінімальний, а ось точну цифру кліренсу тюнери з якоїсь причини навіть не озвучили. Відомо, що Lexus LC500 отримав пневматичну підвіску AirRex, завдяки якій водій в один клік може з легкістю збільшити кліренс, але в цьому випадку авто вже дещо втратить приголомшливу уяву унікальність, що виникає при спостереженні заниженого до мінімуму дорожнього просвіту.

Lexus LC500 Liberty Walk
Lexus LC500 Liberty Walk

У плані інтер’єру і моторної гами тюнери Liberty Walk, як зазвичай, не вносили своїх змін, а ось над екстер’єром Lexus LC500 попрацювали знатно.

Авто отримало максимально «роздуті» колісні арки, оригінальні передній і задній сплітери, бічні обвіси, виконані з титану вихлопні патрубки, дифузор з карбону. Доповнюють унікальність 6-спицеві диски з широкопрофільними шинами.