Генеральний директор Tesla Ілон Маск опублікував у Твіттері нову інформацію про бета-версію Full-Self Driving (FSD). Відповідаючи на питання про поточну системі FSD Beta, Маск сказав, що версія 9.0 майже готова і отримала значне поліпшення.

Система перестане використовувати датчик радара і буде покладатися виключно на камери. Зазвичай в автопілоті Tesla встановлюється один звернений вперед радарний датчик, вісім камер і дванадцять ультразвукових датчиків.

Маск підтвердив, що Tesla зніме його з виробництва і не буде використовувати навіть в якості резервного. Маск, як відомо, не хоче використовувати лідарні датчики і тепер це стосується радарних. Схоже, він і його команда непохитні у використанні тільки камер.

Tesla автономне водіння

FSD буде працювати краще навіть за умови погіршення погоди. Незахищені ліві повороти – це один з недоліків, які FSD Beta необхідно покращити. Але в той самий час робота автопілота вразила експертів під час тесту.

Tesla розширює кількість бета-тестерів FSD, на даний момент задіяно 2000 апаратів. Незабаром власники Tesla зможуть самі протестувати FSD Beta, якщо захочуть.