Її очікує успіх на авторинку. Голова компанії Tesla Ілон Маск зробив гучну та водночас провокативну заяву щодо електрокара Model Y.

За його словами, Tesla Model Y невдовзі стане найбільш популярним новим автомобілем у світі. Причому станеться це вже в 2022 році.

“Ми вважаємо, що Model Y стане найбільш продаваним автомобілем або транспортним засобом будь-якого типу в світі вже, ймовірно, наступного року. Я не впевнений на 100%, що це станеться наступного року, але не виключаю цього. Але у 2022 році Model Y точно стане найпродаванішим автомобілем у світі”.

– зазначив Маск.

Tesla Model Y
Tesla Model Y

Для такої заяви у Маска є кілька передумов. По-перше, популярність електричних автомобілів дійсно зростає шаленими темпами. По-друге, в компанії сповідують плани збільшувати продаж автомобілів в середньому на 50% на рік. Третя передумова – початок роботи нової гігафабрики в Берліні, яка відкриється наприкінці 2021 року.

У понеділок (26 квітня, прим.) Tesla вказала у своїх звітах, що в першому кварталі 2021 року вона продала 182 780 автомобілів Model Y і Model 3. Компанія повідомила, що планує збільшувати продажі автомобілів в середньому на 50% на рік. Для порівняння, минулого року Tesla в усьому світі реалізувала трохи менше 500 тисяч автомобілів.