Ринкова вартість Tesla виросла більш ніж на 40 млрд доларів після того, як індекс S & P Dow Jones підтвердив додавання автовиробника в індекс S & P 500.

Акції Tesla виросли в ціні на 12%, що дало компанії ринкову капіталізацію більш 440 млрд доларів і зробило її потенційно найбільшим доповненням до індексу.

За даними Bloomberg, це також суттєво збільшило статки самого Ілона Маска на 15 млрд доларів до 117,5 млрд доларів, що дозволило генеральному директору Tesla стати третьою за величиною людиною в світі, обігнавши Марка Цукерберга з Facebook. За оцінками, тільки в цьому році Маск заробив 90 мільярдів доларів.

Tesla Model X
Tesla Model X

Tesla приєднається до таких компаній, як Apple, Amazon, Google, Microsoft і Johnson & Johnson в індексі S & P 500.

Аналітики ринку заявили Reuters, що в зв’язку з додаванням Tesla в наступному місяці буде більше спекулятивних покупок. S & P DJI заявило, що компанія, яку замінить Tesla в індексі 500, буде оголошена пізніше. Виробник електромобілів приєднається до S & P 500 як одна з 10 найцінніших компаній в грудні.

Очікується, що в наступному місяці Tesla представить серійну версію Cybertruck, яка, за словами Маска, матиме «невеликі покращення» в порівнянні з прототипом і буде в цілому «виглядати краще».