Автовиробник Bentley теж бажає представити нові моделі на ринку електрокарів. Можливо, електричні технології допоможуть марці вийти на новий для неї сегмент.

Стало відомо, що перший електромобіль компанії Bentley буде побудований на принципово новій платформі. Зараз над її створенням працюють інженери Porsche та Audi. Розкішний седан буде мати високий дорожній просвіт. Він повинен вийти на ринок до 2025 року. Відомо, що дана модель буде позиціонуватися як абсолютно нова в лінійці.

Після 2025 року компанія Bentley перестане виробляти автомобілі з двигунами внутрішнього згоряння. Замість них будуть представлені або гібриди, або повноцінні електрокари.

Bentley

У Bentley повідомляють, що розвиток технологій при створенні акумуляторів дозволить надалі пропонувати установки з великим запасом ходу. Крім того, їх можна буде масово застосовувати на позашляховиках.

У період з 2025 по 2030 Bentley планує впроваджувати в свої автомобілі АКБ на 110-120 кВт-год. Запас ходу з такими батареями становитиме 400-500 км.