В Іспанії звільнений співробітник розтрощив кілька десятків нових авто виробництва своєї колишньої компанії.

Незвичайна подія сталася в іспанському містечку Віторія-Гастейс уночі 31 грудня. Нещодавно звільнений із місцевого заводу автовиробника Mercedes-Benz працівник завдав колишньому роботодавцю чималих збитків.

У рамках своєї «помсти» він вдерся на територію підприємства на викраденому фронтальному навантажувачі. За допомогою будівельної техніки він зламав ворота та потрапив на майданчик із новенькими авто.

Розбивши вщент 69 машин моделей Vito та V-Class, він спробував потрапити у цех і пошкодити конвеєр. Та його вчасно зупинила місцева охорона й поліція.

Відносно 38-річного іспанця відкрили кримінальне провадження. За висновками експертів збитки заводу внаслідок дій зловмисника склали близько 3 мільйонів євро. Та й не дивно, адже одна автівка Mercedes V-Class коштує щонайменше 29 тисяч євро.

Такий випадок став наслідком масового скорочення штату робітників. У зв’язку із тим, що велику кількість виробничих процесів взяли на себе роботи, підприємству довелося скоротити близько 15% співробітників.