Італійська компанія-виробник Azmon в четвер, 5 листопада, планує офіційно презентувати новий лімузин Palladium, який називають «величезним крос-седаном» або гіперлімузином.

Заплановане на кінець жовтня поточного року автомобільне шоу в Мілані скасували, тому компанії-виробникові довелося переглянути дату дебюту цікавої і досить незвичайної новинки Azmon Palladium.

Як було заявлено, презентація пройде 5 листопада, але ось у якому форматі – невідомо. Очікується, що крос-седан зможе стати найбільш химерним преміальним авто 2020 року. Принаймні, саме таке враження залишається від побачених ескізів, але, можливо, реальна модель викличе зовсім інший ефект.

Azmon Palladium
Azmon Palladium

Подробиць про підготовлюваний до дебюту гіперлімузин Azmon Palladium, довжина якого практично досягає шести метрів, а висота двох метрів, поки зовсім не багато.

Відомо, що авто обладнають силовим агрегатом твін-турбо V8 робочим об’ємом 5,7 літрів. Щодо потужності двигуна виробник зберігає інтригу, але натякнув, що вона може бути «700+» кінських сил при моменті «800+». До речі, як заявлено, кузов у ​​Azmon Palladium буде ручної збірки.