Чеська автомобілебудівна компанія Skoda готує до дебюту оновлений кросовер Kodiaq. Нещодавно прийдешню новинку злегка розсекретили на нових тизерах і одночасно оголосили дату прем’єри рестайлінгового кросу.

Про те, що кросовер Skoda Kodiaq отримає оновлення, вперше стало відомо трохи менше року тому, коли приховану під камуфляжною плівкою модель вдалося сфотографувати на камери фотошпигунів під час випробувань. Час дебюту новинки наближається, тому днями чеський виробник оприлюднив тизери оновленого Kodiaq, правда, як завжди, не розкриваючи подробиці, а більше інтригуючи публіку.

Завдяки тизерному зображенню стає зрозуміло, що Skoda Kodiaq в процесі рестайлінгу отримав кілька нових рішень в екстер’єрі, що змінило зовнішність авто. Так, у кросу інший капот, радіаторна решітка з меншим нахилом і дизайном в стилі, аналогічному моделі Kushaq.

Skoda Kodiaq 2021

Крім того, у Skoda Kodiaq зміниться «начинка» головної оптики і задніх ліхтарів, що можна побачити на окремих тизерах. Що стосується дати прем’єри, то оновлена ​​новинка заплановано повинна дебютувати вже через два тижні, 13 квітня, а до кінця поточного року може з’явитися і на українському ринку.