В Індії відбулася презентація серійної варіації субкомпактного кросовера Nissan Magnite. Про це порталу Avtosota стало відомо сьогодні, 21 жовтня.

Цікаво, що серійний Magnite не сильно відрізняється від концепту, представленого в липні нинішнього року. Японська компанія лише трохи змінила зовнішній вигляд моделі.

Передню частину новинки прикрашає радіаторна решітка в дусі бюджетної марки Datsun. Фари є гладкими блоками і мають два світлодіодних проектора. L-подібні світлодіодні ДГЗ встановлені в нижній частині бампера, а ще тут є світлодіодні протитуманні фари. Капот має досить гострі риси, що надає Magnite більш агресивного вигляду. Варто сказати, що в цілому новинка виглядає досить привабливо.

Нова модель обладнали 16-дюймовими легкосплавними дисками з алмазним обрамленням, стильними галогеновими задніми ліхтарями, двокольоровою обробкою заднього бампера, яка також виглядає досить модно.

Nissan Magnite
Nissan Magnite

Що стосується інтер’єру Magnite, то він виконаний в чорному відтінку. У салоні варто відзначити наявність 8-дюймового екрану інформаційно-розважального комплексу з підтримкою Android Auto і Apple CarPlay, 7-дюймової панелі приладів, автоматичної кліматичної установки, круїз-контролю, бездротової зарядки для смартфона і багато чого іншого.

Nissan Magnite
Nissan Magnite

Magnite запропонують з 1,0-літровим атмосферним двигуном продуктивністю 72 к.с. в парі з 5-швидкісною МКПП і 1,0-літровим турбодвигуном потужністю приблизно 95 к.с., який буде працювати з «механікою» або трансмісією CVT.

Говорячи про безпеку новинки, то вона оснащується подвійними передніми подушками безпеки, ABS, системою контролю стійкості, функціями нагадування про ремені безпеки і оповіщення про високу швидкість.

Прийом замовлень на крос Magnite має стартувати в кінці нинішнього року, в свою чергу, його продажі стартують на початку 2021. Щодо вартості Magnite, то за модель із «атмосферником» доведеться заплатити від 530 000 рупій (7 190 доларів), а за версію з турбомотором – від 750 000 рупій (10 175 доларів).